MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Паніка

14.08.2014   
Іван Варченко

Подібний істеричний настрій поширюють від неробства, але з великим бажанням бути причетним до процесу. Постійне перебування в панічному настрої шкідливе для психічного здоров’я, моральної стійкості, на руку ворогу.

Завтра! Ні, сьогодні вночі Росія введе війська в Україну! Знаю точно! 100% інфа! Надійні джерела! Максимальний репост!... У неділю Харків захоплять терористи! Вже готові майки і прапори! На Харків рухається ешелон і 7 зелених КАМАЗів з листівками ХНР, ДНР і ЛНР... У лісах під Харковом зібралися тисячі оплотівців, тітушек, ватників, сепаратистів, російських найманців, кадирівців і чекають команди... Міліція нічого не робить!

Кернес поїхав на лікування – хана Харкову, будуть погроми. Приїхав з лікування – знову хана, піднімуть голови сепаратисти... У мерії радять евакуювати жінок, дітей і завод імені Малишева... Росія знайшла спосіб завоювати Україну, диво-зброя – гуманітарний вантаж! Що робити? Все пропало?

Сотні, реально сотні раз, протягом кількох останніх місяців кожен з нас чув або читав подібні «прогнози». Якісь із них звучать інтимним шепотом, якісь з високих трибун, але дуже впевнено. Оракулами «істини» виступають баби на базарі, мужики у транспорті, співробітники на роботі та, звичайно, «експерти-аналітики». Інформація підхоплюється тисячами «лайків» та перепостів.

Практично кожен день, а особливо субота-неділя, проходили і проходять під знаком загрози штурму, нападу чи вторгнення. Ось і зараз – «гарантують» захоплення Харкова сепаратистами на 23-24 серпня.

Ризикую нарватися на неприємності, але доходжу висновку, що подібний істеричний настрій поширюють від неробства, але з великим бажанням бути причетним до процесу. Щоб може на якийсь стонадцятий раз сказати: от бачте, а ми ж попереджали.

Дехто пояснює: «лучше перебдеть, чем недобдеть». У цьому випадку категорично не згоден!

І справа навіть не у притчі про хлопчика, який кричав «вовк!». Невибагливий аналіз показує: постійне перебування в панічному настрої шкідливе для психічного здоров’я, моральної стійкості, на руку ворогу і фармацевтичній промисловості, яка виробляє антидепресанти.

Що робити? Вірте в себе і свій народ. Харків’яни усвідомили ціну миру. Абсолютна більшість, незалежно від учорашньої позиції, сьогодні зубами буде захищати мирне небо над нашою землею. І це вже незворотній процес…

Любіть Україну і все буде добре.

 Поділитися