MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У звільненому від сепаратистів Слов’янську знайдено 3 масових поховання

26.09.2014   
Сергій Григор’єв
За попередньою інформацією, ці люди загинули на початку та у середині червня, коли Слов’янськ перебував під контролем терористів Гіркіна.

У звільненому від терористів Слов’янську знайдено 3 масових поховання. За повідомленням Генеральної прокуратури України, у місті наразі здійснюється кримінальне провадження по 24 епізодах, де є загиблі.

Виявлено 3 масових поховання, зокрема, на кладовищах по вул. Дем’яна Бідного та вул. Смольній. Здійснено ексгумацію тіл, які направлені до бюро судово-медичної експертизи для проведення розтинів та офіційного встановлення причин смерті.

За попередньою інформацією, ці люди загинули на початку та у середині червня, коли Слов’янськ перебував під контролем терористів Гіркіна. Вже встановлені імена 12 загиблих. Слідство триває.

Каральні органи на кшталт «НКВД ДНР» створювалися терористами у всіх підконтрольних їм населених пунктах із залученням місцевого криміналітету. Так, у м. Дружківка контррозвідка СБУ днями ліквідувала «розстрільну групу» на чолі з «начальником НКВД» на прізвисько «Кісель», члени якої жорстоко катували та особисто розстрілювали місцевих мешканців. Поки що встановлено факт страти ними 6-ти осіб.

«На звільнених від терористів територіях правоохоронці виявляють все нові і нові «могильники» людей, замордованих каральними органами т.зв. «народних республік». Дякуючи місцевим мешканцям, ми встановлюємо місця цих поховань, проводимо ексгумацію тіл. Кожна безневинна жертва цієї нелюдської жорстокості, обставини смерті мають бути встановлені, а винні у цих звірствах – покарані», – наголосив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський.

 Поділитися