MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Трибунал для Росії, падіння гвинтокрила, ворожі обстріли — підсумки тижняТрагедія у Дніпрі, українські цивільні полонені, викрадені діти — підсумки тижняТюрма за невиконання наказу. Обговорюємо посилення відповідальності солдатів із військовим юристомВійськкомат ‘за’, прикордонники — ‘проти’. Як студенти намагаються виїхати за кордон та чи законно їм відмовлятиУ темряві війни: в Україні зростає рівень домашнього насильства — Ла СтрадаЗа 5 днів у Херсоні загинуло 15 людей через російські обстріли — Херсонська міськрада Довічникам дали можливість умовно-дострокового звільнення — Верховна Рада ухвалила закон‘200 днів болю та крові. Вам мало?’— дайджест російських протестів‘Зеленський вдається до практики СРСР’. Заява правозахисних організацій щодо незаконності позбавлення громадянства УкраїниЗ плакатом проти орвеллівської держави – дайджест російських протестівЗникнення безвісти, насильницькі зникнення та незаконне позбавлення волі під час війни в Україні (за даними по Херсонській, Запорізькій, Харківській та Луганській областях)Херсон: окупанти готуються до «референдуму» і продовжують викрадати людейЗникнення безвісти та насильницькі зникнення в Херсонській області (24 лютого – 24 червня 2022 року)Узагальнення подій, які відбулися у Луганській області протягом 121 дня повномасштабної російсько-української війни: 24 лютого – 24 червня 2022 рокуЗникнення людей: Запорізька область (24.02.2022 – 18.06.2022)20 червня – головне за день«Наш день незалежності стане днем ​​незалежності від імперських амбіцій» – дайджест російських протестів«Нам не відмитися від крові» – дайджест російських протестів31 травня – головне за деньЛист щодо спроби зняття омбудсмана з посади – всім, кого це стосується

Межі районів Луганської області змінено

07.10.2014   
Яна Смелянская

Народні депутати підтримали проект постанови №5115 "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарівського та Слов'яносербського районів Луганської області".
Відповідно до постанови міняються кордони Новоайдарського та Слов'яносербського районів Луганської області, територія Новоайдарівського району збільшується на 30 010,28 га. Площа Новоайдарівського району - 183 588,28 га, Слов'яносербського району - 82 965,72 га.
Також парламентарії підтримали проект постанови №5116 "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Перевальського та Попаснянського районів Луганської області".
Дана постанова змінює межі Перевальського та Попаснянського районів Луганської області, збільшуючи територію останнього на 14 тис. 174 га земель. Таким чином, Перевальський район займає 72 тис. 255 га, а Попаснянський район - 146 тис. 649 га.
За обидва документа проголосували 236 нардепів.
Як наголошується в пояснювальній записці до постанов, прийняття зазначених проектів дозволить упорядкувати адміністративні зв'язки між окремими населеними пунктами, а також забезпечити їх життєдіяльність відповідно до українського законодавства.
"Критеріями оцінки ефективності реалізації даної постанови є створення умов для ефективного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування адміністративно-територіальних одиниць, які знаходяться поза зоною проведення антитерористичної операції"
, - йдеться в пояснювальній записці.

 Поділитися