MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Росія продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право. Підсумки тижня‘Парламент не місце для дискусій…’ Дайджест російських протестівПро Генріха АлтунянаІдеолога ‘денацифікації’ України засудили до 10 років позбавлення воліДовгий шлях додому: РФ має повернути Богдана ЄрмохінаНа очах у всього світу: росіяни показали викрадених з України дітей журналістамЕтичний потенціал та етична потужність України: метапідхід“Доведення геноциду стане своєрідною крапкою у взаємовідносинах України і Росії”, — БєлоусовДмитро Вовк: Чи можна заборонити УПЦ? Праця за ґратами: депутати пропонують змінити правилаТонкі матерії у Верховній Раді: депутати у першому читанні заборонили пов’язані з Росією релігійні організаціїПорно: бути чи не бутиВ Україні працює спеціальна група зі збору доказів щодо геноциду ПАРЄ визнала чинний російський режим диктатурою Дворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупації‘Режим Лукашенка став співучасником злочинів, скоєних Росією’, — заявили в ЄвропарламентіКак врачи-волонтеры работают с пострадавшими от российской агрессииРада нацбезпеки доручила перевірити рішення ВЛК про непридатність до військової службиМарні спроби Кремля ВР підтримала у першому читанні законопроєкт, що дозволяє розлучатися під час вагітності та першого року життя дитини

Межі районів Луганської області змінено

07.10.2014   
Яна Смелянская
Рішенням позачергового засідання Верховної Ради України змінено межі Луганської області.

Народні депутати підтримали проект постанови №5115 "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарівського та Слов'яносербського районів Луганської області".
Відповідно до постанови міняються кордони Новоайдарського та Слов'яносербського районів Луганської області, територія Новоайдарівського району збільшується на 30 010,28 га. Площа Новоайдарівського району - 183 588,28 га, Слов'яносербського району - 82 965,72 га.
Також парламентарії підтримали проект постанови №5116 "Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Перевальського та Попаснянського районів Луганської області".
Дана постанова змінює межі Перевальського та Попаснянського районів Луганської області, збільшуючи територію останнього на 14 тис. 174 га земель. Таким чином, Перевальський район займає 72 тис. 255 га, а Попаснянський район - 146 тис. 649 га.
За обидва документа проголосували 236 нардепів.
Як наголошується в пояснювальній записці до постанов, прийняття зазначених проектів дозволить упорядкувати адміністративні зв'язки між окремими населеними пунктами, а також забезпечити їх життєдіяльність відповідно до українського законодавства.
"Критеріями оцінки ефективності реалізації даної постанови є створення умов для ефективного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування адміністративно-територіальних одиниць, які знаходяться поза зоною проведення антитерористичної операції"
, - йдеться в пояснювальній записці.

 Поділитися