MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘У дідовій хаті — у стелі ракета’: російська армія майже знищила село Залиман на ХарківщиніЧетверо медиків загинули під час евакуації пацієнтів психіатричної лікарні у Харківській області ‘Тримали людей в боксах’ — після деокупації на Харківщині знайшли вже 10 катівень Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  12 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 серпня 2022 рокуПів року повномасштабної війни: Харківська область

Межі проведення АТО планують розширити

08.10.2014
Яна Смелянская

Про це заявив Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко під час прес-конференції.
"СБУ найближчим часом оприлюднить територіальну зону АТО, до якої увійдуть Донецька і Луганська області Також опрацьовується питання про включення в цю зону деяких районів Харківської області", - повідомили в прес-служба Мінсоцполітики.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада 236 голосами змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області - нові кордони отримали Новоайдарський, Слов'яносербський, Перевальський та Попасненскій райони.
Таким чином територія Новоайдарського району збільшена, а до її складу включено 9 населених пунктів.
Зокрема включений місто Щастя, села Кримське, Причепилівка, Сокольники, Трьохізбенка, Кряківка, Орехово-Донецьке, Лобачеве і Лопаскине.
Всього територія Новоайдарського району збільшена на 30 010,28 га.
Тепер територія Новоайдарського району складатиме 183 588,28 га, Слов'яносербського - 82 965,72 га.
Губернатор Луганської області Геннадій Москаль вважає, що такі дії дозволять відновити виплати бюджетникам, у тому числі виплати пенсій та соціальних гарантій.

 Поділитися