MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Чим займалася медіакоманда Харківської правозахисної групи у 2022 році?110 дней в застенках — участник АТО рассказывает про пытки в Купянском изоляторе временного содержанияУ Києві затримали двох шахраїв, які ‘гарантували’ отримання українського громадянства й ‘продавали паспорти’ — СБУ Допомога на мільйони. Волонтерська діяльність Харківської правозахисної групи у 2022 році110 днів у катівні — атовець розповідає про тортури в Куп’янському ізоляторі тимчасового триманняСБУ встановила особу ватажка кадирівців, який керував ‘каральними рейдами’ на ЛуганщиніРосійські військові цілеспрямовано знищували цивільне населення при відступі з Лиману — СБУРосія продовжує вбивати мирних жителів: ворожі обстріли 9 січня забрали життя мешканців Харківщини, Херсона, Луганщини і Донеччини (оновлено)Позиція Харківської правозахисної групи щодо затримання та притягнення до кримінальної відповідальності Костянтина ЖевагоНа Харківщині двоє людей підірвалося на вибухівці, постраждала дитинаРосія знищила 269 медичних закладів на Харківщині Харківська правозахисна група отримує половину Нобелівської премії Меморіалу і віддасть її постраждалим від війниХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 року

Межі проведення АТО планують розширити

08.10.2014   
Яна Смелянская

Про це заявив Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко під час прес-конференції.
"СБУ найближчим часом оприлюднить територіальну зону АТО, до якої увійдуть Донецька і Луганська області Також опрацьовується питання про включення в цю зону деяких районів Харківської області", - повідомили в прес-служба Мінсоцполітики.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада 236 голосами змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області - нові кордони отримали Новоайдарський, Слов'яносербський, Перевальський та Попасненскій райони.
Таким чином територія Новоайдарського району збільшена, а до її складу включено 9 населених пунктів.
Зокрема включений місто Щастя, села Кримське, Причепилівка, Сокольники, Трьохізбенка, Кряківка, Орехово-Донецьке, Лобачеве і Лопаскине.
Всього територія Новоайдарського району збільшена на 30 010,28 га.
Тепер територія Новоайдарського району складатиме 183 588,28 га, Слов'яносербського - 82 965,72 га.
Губернатор Луганської області Геннадій Москаль вважає, що такі дії дозволять відновити виплати бюджетникам, у тому числі виплати пенсій та соціальних гарантій.

 Поділитися