MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Розстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. АнонсДворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупаціїДля СБУ закон неписаний?Мешканці Харківщини отримують 426 млн компенсації за пошкоджене майноПутін-диктатор, обстріл Харкова, ревізія ВЛК — підсумки тижняБрехня Росії про біолабораторії може бути прикриттям її власних злочинів, — дослідженняХарківська правозахисна група шукає Chief Communications OfficerВакансія: Менеджер проєктів у Харківській правозахисній групіЧерез російські обстріли у Куп’янському районі Харківщини оголосили обов’язкову евакуаціюЕсе про свободу. Український Католицький Університет. Юридична школа. 2023 р.‘Ми зробимо ХарківПрайд видимим і безпечним’Атаки на Київ і Харків, евакуація з Сумщини, повернення тіл загиблих полонених — підсумки тижня‘У неволі під обстрілами’, — звіт за результатами моніторингового візиту до Харківської виправної колонії №43 Подяка Форуму Лева Копелєва від Харківської правозахисної групиБрати Клички, Тайра та Харківська правозахисна група отримують премію Лева КопелєваУ затоплених Олешках руйнується унікальний музей наївного мистецтва — підсумки тижняНа початку вторгнення росіяни руйнували по дві харківські школи щодня: Дослідження ХПГЗвіт за результатами моніторингового візиту до Шепетівської виправної колонії №98 та Багатопрофільної лікарні №98 ЦОЗ ДКВС УкраїниПарламентська асамблея НАТО визнала злочини РФ проти України геноцидом і засудила рашизмЗакатовані та розстріляні — мирні мешканці села Мощун

Межі проведення АТО планують розширити

08.10.2014   
Яна Смелянская
Служба безпеки України розглядає варіант включення деяких районів Харківської області в зону проведення антитерористичної операції.

Про це заявив Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко під час прес-конференції.
"СБУ найближчим часом оприлюднить територіальну зону АТО, до якої увійдуть Донецька і Луганська області Також опрацьовується питання про включення в цю зону деяких районів Харківської області", - повідомили в прес-служба Мінсоцполітики.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада 236 голосами змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області - нові кордони отримали Новоайдарський, Слов'яносербський, Перевальський та Попасненскій райони.
Таким чином територія Новоайдарського району збільшена, а до її складу включено 9 населених пунктів.
Зокрема включений місто Щастя, села Кримське, Причепилівка, Сокольники, Трьохізбенка, Кряківка, Орехово-Донецьке, Лобачеве і Лопаскине.
Всього територія Новоайдарського району збільшена на 30 010,28 га.
Тепер територія Новоайдарського району складатиме 183 588,28 га, Слов'яносербського - 82 965,72 га.
Губернатор Луганської області Геннадій Москаль вважає, що такі дії дозволять відновити виплати бюджетникам, у тому числі виплати пенсій та соціальних гарантій.

 Поділитися