MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Оголошується набір учасників проекту «Майстер-клас Осадчука - Європейська школа лідерів» (листопад 2014-червень 2015 р)!

26.10.2014   
Олександра Гнатюк
«Майстер-клас Осадчука» – це цикл з десяти зустрічей з лідерами європейської політики, бізнесу та ЗМІ, кожна з яких складатиметься з лекції та дискусії. Серед лекторів проекту будуть Олександр Кваснєвський, Лєшек Бальцерович, Штефан Фюле, Едвард Лукас, представники бізнесу та відомі експерти. Семінари відбуватимуться у Києві орієнтовно 1-2 рази на місяць з листопада 2014 до червня 2015 року.

Що таке «Майстер-клас Осадчука - Європейська школа лідерів»?

Ініціаторами проекту є Колегія Східної Європи, фонд «Енергія для Європи» та Центр польських та європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія». «Майстер-клас Осадчука» – це цикл з десяти зустрічей з лідерами європейської політики, бізнесу та ЗМІ, кожна з яких складатиметься з лекції та дискусії. Серед лекторів проекту будуть Олександр Кваснєвський, Лєшек Бальцерович, Штефан Фюле, Едвард Лукас, представники бізнесу та відомі експерти. Семінари відбуватимуться у Києві орієнтовно 1-2 рази на місяць з листопада 2014 до червня 2015 року.

По завершенню проекту учасники «Майстер-класу Осадчука» візьмуть участь у навчальному візиті до Польщі для ознайомлення з досвідом польських перетворень та розширення мережі контактів з польськими партнерами.

Богдан Осадчук (1920-2011) – публіцист, політолог, співробітник найвливовішої європейської газети 1960-1980-х років Neue Zurcher Zeitung, постійний співробітник журналу польської еміграції, паризької "Культури".

Кого ми шукаємо?

Учасниками проекту можуть стати молоді люди, віком до 35 років, які мають досвід роботи у політичній та громадській сфері (діячі політичних партій, помічники політиків, активісти НДО, журналісти і публіцисти), а також володіють українською і англійською мовами. Всього в програмі братимуть участь 20 учасників.

Як стати учасником проекту?

Потенційним учасникам проекту до 6 листопада 2014 р. необхідно заповнити анкету за посиланням: https://kew.wufoo.com/forms/nnnn-nnn/

 Серед іншого в анкету необхідно внести наступні дані:

·        Коротке резюме

·        Імена і контактні дані двох осіб, які могли б надати рекомендації у разі необхідності

·        А також надати короткі відповіді на наступні чотири запитання:

1.    Сформулюйте 1-2 стратегічні цілі, які, на вашу думку, мають стати основою для політики українського уряду на найближчий рік (не обов’язково, щоб ці цілі були реалізовані за рік).

2.    Сформулюйте найважливіші тактичні завдання, реалізація яких протягом одного року допоможе Україні наблизитись до реалізації стратегічних цілей, поставлених у першому завданні.

3.    Якими є основні переваги української держави, які можуть сприяти реалізації запропонованих цілей і завдань.

4.    Якими є основні небезпеки, які можуть гальмувати реалізацію запропонованих цілей і завдань?

Відповіді на запитання мають бути короткими, чіткими і конкретними. Підкріплюйте свої тези аргументами, уникайте абстрактних пропозицій, ґрунтуйте свої відповіді на існуючих реаліях (політичних, економічних, соціальних), а також на формальній і неформальній сфері компетенції уряду.

 

Терміни:

Заявку на участь у проекті необхідно підготувати до 6 листопада 2014 року. Про результати відбору ми повідомимо протягом тижня.

 

Партнери проекту:

Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзіоранского

Фонд Енергія для Європи

Центр польських та європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія»

НГО Інститут «Нова Європа»

 

Проект  фінансується Фондом PZU та Польсько-Американським Фондом Свободи

 Поділитися