MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

7 листопада у «Боммері» відбудеться кінопоказ стрічки «Євромайдан. Чорновий монтаж»

31.10.2014   
Юрій Чумак
7 листопада в Харкові відбудеться відкриття ХІ Міжнародного мандрівного фестивалю Docudays UA. 
 
 
Фільмом відкриття стане стрічка «Євромайдан. Чорновий монтаж» (Володимир Тихий, Андрій Литвиненко, Катерина Горностай, Роман Бондарчук, Юлія Гонтарук, Андрєй Кісєльов, Роман Любий, Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стояков, Україна, 2014, 61’).
 
«Євромайдан. Чорновий монтаж» – це альманах трьох місяців революції, від обуреного протесту до народного єднання. Фільм цікавий тим, що він поєднав роботи багатьох молодих українських режисерів, які знімали події на Майдані – як щоденне життя, так і найгарячіші моменти.
 
«Ми звернулися до режисерів, які знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів» (PR-директор фестивалю Docudays UA Дар’я Аверченко). 
 
У березні 2014 р. на відкритті Docudays UA у Києві фільм зібрав рекордну кількість глядачів, і вперше за історію Фестивалю перегляд закінчився гімном України, щирими сльозами.
 
У ці дні «Євромайдан. Чорновий монтаж» також мандрує міжнародними кінофестивалями. У відповідь на численні запити фільм вже побував на фестивалі CinéDос-Tbilisi та найближчим часом буде показаний у Голландії, Грузії, Канаді, Литві, Польщі, Чехії, Швеції, Швейцарії, Угорщині і навіть Росії.
 
Переглянути трейлер фільму та дізнатись більше можна на офіційній сторінці – https://facebook.com/EuromaidanRoughCut?fref=ts 
 
Відкриття ХІ Мандрівного фестивалю Docudays UA у Харкові традиційно відбуватиметься у кінотеатрі «Боммер» (вул. Полтавській Шлях, 6). 7 листопада о 19:00. Не пропустіть: фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж» демонструватиметься на Харківщині в кінотеатрі тільки 1 раз!   
 
В рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA впродовж жовтня-грудня світові шедеври сучасної  документалістики зможуть побачити мешканці Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Львова, Житомира, Тернополя, Полтави, Сум, Чернігова, Херсона, Харкова, Донецької області, АР Криму – разом більш ніж 230 міст і містечок України.
 
Організатори Фестивалю на Харківщині: громадські організації «Українська Гельсінська спілка з прав людини», «Південь», «Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я», «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», «Харківська правозахисна група», «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА». 
 Поділитися