MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Чисто по-російськи

05.11.2014   
Яна Смелянская

Командир бригади терористів "Привид" Олексій Мозговий пообіцяв заарештовувати жінок, які відвідують кафе, нічні клуби та інші "кабаки", закликаючи населення згадати про свою духовності.
Ця заява була зроблена в ході "народного суду" в Алчевську Луганської області і викликало у присутніх суперечливу реакцію.
Мова про моральне обличчя луганських жінок зайшла під час судового процесу над ґвалтівниками, коли батько одного з підсудних заявив, що частина провини за подію лежить і на потерпілої, 15-річній дівчинці.
"З приводу нормальних і ненормальних дівчаток. Відповідаю на поставлене питання і більше прошу цю тему не зачіпати. Якщо я завтра побачу в кафе, шинку хоч одну панянку, вона буде арештована", - заявив Мозговий.
Ці слова були зустрінуті оплесками, а відразу кілька жінок із зали закричали: "Правильно!"
"Жінка має бути берегинею вогнища, так чи ні? Жінка має бути берегинею вогнища, матір’ю. А якими матерями вони стають після шинків? Що вони можуть виховати? Який приклад дати?" - Пояснив своє рішення комбат.

"У нас всі кабаки забиті жіночим населенням, всі нічні клуби. Тобто у нас що, жіноче населення - суцільна проституція, або що?" - Продовжив Мозговий.
Ще один бойовик, який сидів у президії "суду", після цього емоційно викрикнув: "Що, гвалтувати їх усіх треба?" Така жорстка позиція викликала у учасників заходу мовчання і нервові смішки.
Мозговий підкреслив, що в такому узагальненні є доля правди. І порадив мешканкам Луганщини: "Хочеш залишитися чесною і відданою своєму чоловікові - сиди вдома, вишивай хрестиком".
"Патрулю буде дан особливий наказ - усіх дівчат, які перебуватимуть в кабаках, заарештовувати. Всіх, я сказав! Тоді подивимося, що ви заспіваєте. У будинок сіла, пирожочків напекла, відсвяткувала 8 березня. Пора згадати, що ви росіяни! Пора згадати про свою духовності! "- Наголосив командир сепаратистів.
Нагадаємо, що в минулі вихідні сепаратисти провели народний суд, в ході якого більше 300 осіб підняттям руки проголосували за розстріл обвинуваченого в зґвалтуванні 13-річної дівчинки. Ще одного підсудного - насильника 15-річної - відправили на передову, щоб він міг "з честю загинути". Мозковий повідомив, що подібні суди будуть тепер проводитися постійно. Видеозапис суду Мозгового: http://youtube.com/watch?v=EMah2QPDvTI

 Поділитися