MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Британії вигоди від мігрантів з ЄС є більшими, ніж витрати

15.11.2014   
Георгій Кобзар

Мігранти з 10 країн, що останнім часом приєдналися до ЄС, заплатили більше податків, ніж отримали коштів від британського уряду.

З 2000 по 2011 роки, тобто за 11 років, мігранти з різних країн Європейського Союзу принесли до британської скарбниці 20 млрд. фунтів стерлінгів (близько 32 млрд. доларів) «чистими» у вигляді податків, тобто майже на 5 млрд. фунтів більше, ніж отримали у вигляді державних допомог та інших послуг, таких як освіта та охорона здоров’я.

Про це йдеться в новому дослідженні, опублікованому в Economic Journal. Дослідження проводилося Центром дослідження та аналізу міграції при Університетському коледжі Лондона (UCL).

При цьому мігранти зі Східної Європи з 2004 року принесли до британського бюджету на 12% більше, ніж отримали від неї.

Експерти врахували як ті державні витрати, які зростають при прирості населення – наприклад, освіта та охорона здоров’я, – так і витрати, на які імміграція не впливає, наприклад оборона.

Цікаво, що в результаті дослідження виявилося, що мігранти з країн ЄС, як правило, набагато освіченіші, ніж ті, хто народився в Сполученому Королівстві. Адже більше 60% нових мігрантів, які приїхали з Західної та Південної Європи, мають вищу освіту. І близько 25% вихідців зі Східної Європи, які приїхали на заробітки до Британії, теж мають вищу освіту.

Днями німецький тижневик Spiegel написав, що якщо британський прем’єр Девід Кемерон продовжить курс на скорочення імміграції з країн ЄС, канцлер Німеччини Ангела Меркель «перестане наполягати на збереженні Великобританією членства в Європейському союзі».

Видання вказує, що пан Кемерон до кінця 2014 р. обіцяв представити план з обмеження прав мігрантів з інших країн Євросоюзу у Великобританії.

 Поділитися