MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

"Хотіли незалежності? Отримайте! Чого ви стогнете?"

20.11.2014   
Яна Смелянская
Звертаючись до жителів Луганщини на підконтрольних територіях, Ігор Плотницкий зі сторінок "республіканських" видань заявив, що зараз не час для стогонів і напружуватися з приводу важкого життя теж не потрібно. Адже головне, те що "республіка" домоглася так званої незалежності, передає.

"Ми хотіли незалежності? - Ми її отримали. Так навіщо зараз стогнати і напружуватися з приводу того, як нам буде важко?" - Задає Плотницкий питання "громадянам" ЛНР ".

Він впевнений, що нелегкий час ще буде. Так було і раніше, але немає потреби постійно скиглити собі під ніс і нарікати на те, що важко і важко. На думку Плотницького, потрібно, зціпивши зуби, працювати, працювати, щоб вистояти і вибудувати незалежність і самостійність.

І перший крок на шляху до будівництва незалежності - це співпраця з РФ, яка не перестає гнати на Донбас свою "гуманітарку".

Плотницкий так само "обрадував" жителів, що в "ЛНР" не створюватимуть власну банківську систему. На його думку, в цьому немає ніякого сенсу, оскільки стара система в єдиній "зав’язці" з всеукраїнською і банківські рахунки можуть бути заблоковані. Плотницкий запропонував якусь систему роботи платіжної системи "через пошту". І ця система повинна ефективно функціонувати. Правда як саме, він не уточнив.

 

 Поділитися