Тридцять відсотків сімей в зоні АТО не можуть забезпечити своїх дітей предметами першої необхідності
В результаті дослідження, яке проводилося на замовлення гуманітарного штабу Ріната Ахметова з 3 по 16 листопада в 27 містах Донецької та Луганської областей, методом глибинного інтерв’ю було опитано 200 сімей.
«30% сімей не можуть забезпечити своїх дітей предметами першої необхідності», - сказав Володимир Паніот.
При цьому 45% сімей - з великими труднощами, але можуть забезпечити необхідним своїх дітей. 41% опитаних заявили, що хотіли б вивезти своїх дітей на безпечну територію, але не мають такої можливості. За словами соціолога, цей факт свідчить про наявність відкладеної міграції.
39% батьків заявили про потребу захистити дітей від негативної травмуючої інформації. При цьому негативна інформація страшить батьки більше, ніж зовнішні загрози і фізична небезпека - цього бояться 34% опитаних сімей.
На круглому столі «Гуманітарна карта Донбасу: потреби дорослих і дітей» було презентовано оновлення гуманітарної карти штабу Ріната Ахметова. Нові дані були отримані в результаті дослідження проведеного в листопаді Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Дослідження проводилося з 3 по 16 листопада в 27 містах Донецької та Луганської областях. Було опитано 2100 осіб (випадкова стратифікована вибірка), методом опитування face-to-face, телефонного опитування, глибинних інтерв’ю та аналізу інформації у відкритих джерелах.