MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Із зони АТО виїхала рекордна кількість людей.

08.12.2014   
Яна Смелянская
На територіях Луганської та Донецької областей у зв’язку з посиленням бойових дій все більш бажаючих серед мирного населення покинути свої житла.

Кількість переселенців з окупованих територій перевищила півмільйона осіб. За останню добу кількість тимчасово переміщених осіб склало понад 600 осіб. В цілому із зони АТО виїхали близько 507 тисяч чоловік. Про це повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

«За останню добу кількість тимчасово переміщених осіб склало понад 600 осіб. Це в 5 разів менше, ніж фіксувалося кожен день протягом минулого тижня», - зазначив він.

«Загальна кількість переселенців з Донецької та Луганської областей станом на сьогоднішній день складає близько 507 тисяч чоловік», - повідомив Лисенко.

 Поділитися