MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Під Іловайськом загинув 241 український військовослужбовець

11.12.2014   
Яна Смелянская
Генпрокуратура встановила загибель 241 українського військовослужбовця в боях під Іловайськ Донецької області

Генеральна прокуратура України встановила загибель 241 українського військовослужбовця в боях під Іловайськом Донецької області. Про це повідомив генеральний прокурор України Віталій Ярема.

"Військова прокуратура сьогодні здійснює кілька кримінальних виробництв, пов’язаних з масовою загибеллю людей. У тому числі і під час проведення антитерористичної операції. Нами офіційно встановлено, що під час Иловайскої трагедії, або котла, загинув 241 український патріот", - сказав Ярема.

За його словами, розслідування трагедії під Іловайськом проводиться, в тому числі у справі допитані Міністр внутрішніх справ та Міністр оборони.

Крім того, Ярема зазначив, що військова прокуратура розслідує 364 кримінальних виробництва проти українських військових, які скоїли правопорушення в зоні АТО. "62 обвинувальних акти направлені в суди, а в рамках 9 кримінальних проваджень військові були заарештовані", - сказав він.

 Поділитися