MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Більшість вимушених переселенців їдуть на Харківщину та Луганщину

20.04.2015   
Юрій Нужний

За інформацією заступника голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, найбільше внутрішніх переселенців сьогодні зосереджено у регіонах, близьких до зони АТО.

За його даними, наразі у різних регіонах України розміщено 829 188 тис. внутрішньо переміщених осіб, у тому числі з Донецької та Луганської областей – 808 690 тис. осіб, з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь – 20 498 тис. осіб.

І за останній місяць середня кількість переселенців, взятих регіональними штабами на облік, складала 1 216 осіб на добу.

Найбільше переселенців розміщено у Луганській (162 тис. осіб), Харківській (161 тис. осіб), Донецькій (106 тис. осіб), Дніпропетровській (83 тис. осіб), Запорізькій (61 тис. осіб) областях та в місті Київ (39 тис. осіб). Найменша кількість розселених у Тернопільській та Чернівецькій (по 2,5 тис. осіб) областях, а також Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській та Волинській областях (близько 3,5 тис. осіб).

При цьому, за словами Микола Чечоткіна, вже більше 300 тисяч родин зі сходу отримують державну грошову допомогу.

Також на сьогодні створено резерв житла (892 об’єкти) для того, аби розмістити майже 15 тисяч людей. Проте пошук вільних приміщень триває щодня і тому кожна людина, що звернеться до регіонального штабу, отримає тимчасове житло для проживання, – запевнив М. Чечоткін.

 Поділитися