MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Харківська область захиститься від Росії трьома лініями оборони

20.04.2015   
Яніна Смелянська
Харківська область захиститься від Росії трьома лініями оборони У Харківській області на кордоні з Росією побудують три лінії оборони. Про це в інтерв’ю повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін.

Першою лінією є проект «Стіна», друга лінія - військові підрозділи Міністерства оборони України.

«Існує і третя лінія оборони, яку ми будуємо за погодженням з міністром оборони, але ініціатива в цій справі була за нами. На перетині харківської окружної дороги і Білгородського шосе є зручна висота, яку, якщо виникне ситуація, противнику буде важко обійти», - заявив губернатор.

За словами Райніна, фортифікаційній споруді дали назву «Форт Сонячний». Він буде введений в дію після 25 квітня.

Раніше повідомлялося, що харківські фахівці побудують більше 30 фортифікаційних споруд під Луганськом по лінії фронту. На будівництво однієї споруди піде два-три тижні, в роботах будуть задіяні близько 30 осіб. Харківська область почала будівництво, не чекаючи грошей Кабміну.

Вартість проекту «Стіна», презентованого восени 2014 року прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, близько 8 мільярдів гривень. Це - проект інженерного устаткування українсько-російського державного контролю в межах Харківської, Чернігівської, Луганської областей та на перешийку з Кримом

 Поділитися