MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Російські правозахисники відвідали Савченко в СІЗО. Стан здоров’я льотчиці не коментують

20.04.2015   
Яніна Смелянська
Глава Ради з прав людини Михайло Федотов і член РПЛ Єлизавета Глінка сьогодні вранці відвідали в СІЗО українську льотчицю, депутата Верховної Ради Надію Савченко, обвинувачену в РФ в пособництві вбивства російських журналістів

"Зараз вага Надії Савченко становить 60 кг, більше нічого щодо стану здоров’я ми коментувати не будемо на прохання Надії Вікторівни", - повідомила Глінка на виході з СІЗО.

Як розповів Федотов, укладена в даний час багато малює. "Зокрема, вона робить малюнки котів для Ермітажу: вона знає, що там є знамениті ермітажні коти, і вирішила присвятити їм свої малюнки", - сказав глава РПЛ.

За його словами, Савченко подумує про те, щоб відправити їх згодом в Ермітаж.

"Також Савченко багато читає, постійно працює зі слідством і адвокатами. Вона цілком бадьора, впевнена в своїй правоті", - додав Федотов.

"Її хвилює, що листи, які їй приходять, а їх багато, зараз знаходяться в слідчих органах, що відповідає закону, але трохи затримуються. Вона сподівається, що їх принесуть, це її підтримає", - додав він.

Нагадаємо, 17 квітня Басманний суд Москви відмовився задовольнити скаргу захисту Савченко на відмову слідства припинити кримінальну справу стосовно неї. У зв’язку з цим МЗС України висловив РФ протест.

 Поділитися