MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Слідство РФ має намір у п’ятницю висунути Савченко офіційне звинувачення в незаконному перетині російського кордону.

22.04.2015   
Яніна Смелянська
Слідство у справі української льотчиці і народного депутата України Надії Савченко, яка незаконно утримується на території РФ, має намір у п’ятницю висунути їй офіційне звинувачення в незаконному перетині російського кордону.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав адвокат Надії Марк Фейгін.

 "Отже, вони пішли ва-банк. Тільки що представник слідства повідомив мені, що в п’ятницю Савченко пред’являть незаконний перехід кордону!", - написав він.

 Також, Фейгін зазначив, що на його думку, пред’явлення ст.322 КК за незаконне перетинання кордону викраденої Савченко - це вже знущання.

 "Відразу після пред’явлення ст.322 КК захист оскаржить постанову в судовому порядку. Зазвичай роблять не так, але вони не залишають нам виходу", додав адвокат.

Трохи раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив що не виключено, застосування до української військовослужбової Надії Савченко положення мінських угод про амністію.

Однак спочатку справа повинна дійти до суду. Про це Лавров повідомив в ефірі радіостанцій "Супутник", "Ехо Москви" і "Говорить Москва".

"Щодо обміну "всіх на всіх"- вона не заручник, вона арештована за підозрою в злочинах. Тут може йти мова про задіювання іншої частини мінських угод, де говориться про амністію всіх причетних до подій на південному сході. Але щоб амністувати людину, треба спочатку довести до суду, і суд повинен прийняти рішення ", - сказав він.

"Якщо суд вирішить, що вона винна, то тоді, напевно, вона буде підпадати під амністію, якщо я можу зараз так витлумачити мінські домовленості", - додав Лавров.

 Поділитися