MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Харкові міліція «загубила» речдоки на 117 тисяч

14.05.2015   
Юрій Шершень
Слідчий передав товар на зберігання під розписку одному з підприємців ринку. Але в розписці «забули» зазначити місце зберігання речдоків. І коли суд зобов’язав вказане майно передати законному власнику, речі потерпілому не повернули.
У 2011 році, в рамках кримінальної справи за фактом незаконного заволодіння товаром, міліціянти вилучили одяг у громадянина, що здійснював реалізацію на Торговому центрі «Барабашово». Тоді слідчий передав товар на зберігання під розписку одному з підприємців ринку. Але в розписці «забули» зазначити місце зберігання речдоків. І коли суд зобов’язав вказане майно передати законному власнику, речі потерпілому не повернули. «Підприємець, який зберігав речові докази, та слідчий у справі не змогли назвати їх місцезнаходження», – зазначив прокурор Київського району Харкова Олександр Фільчаков. Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, зараз розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами райвідділу міліції за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Нагадаємо, санкція за ч. 1 цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2-х років, або обмеження волі на строк до 3-х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років. Тобто, навіть якщо провина «забудькуватих» правоохоронців буде доведена, їм реально «загрожує» лише виплата стягнення в сумі від 4 250 до 8 500 грн.
 Поділитися