MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

До Харкова завітав фестиваль американського документального кіно «Незалежність»

25.05.2015   
Георгій Кобзар

З 25 по 27 травня в Харкові у кінотеатрі «81/2» проходить фестиваль американського документального кіно «Незалежність».

Фільми, які демонструються під час фестивалю, висвітлюють різні теми, дотичні проблематиці прав людини: екологічні, політичні, соціальні, іноді несподівані, але важливі для сьогодення США. Ці теми не залишать байдужими й українського глядача.

У рамках фестивалю в Харкові пройдуть і майстер-класи гостей: режисера-документаліста, автора стрічок «Ніч зникає» та «Ферма у вантажівці» Іана Чейні та одного з кращих експертів у сфері авторського права Майкла Дональдсона, який займається захистом прав незалежних кінематографістів понад 30 років. Американська асоціація адвокатів назвала його «гуру правомірного використання в області кінодокументалістики».

Покази фільмів відбуваються у вечірній час у кінотеатрі «81/2». Вхід на всі сеанси документального кіно і заходи є вільним.

25 травня фестивальну програму відкрила повнометражна документальна стрічка «Ніч зникає» про так зване «світлове забруднення». Після показу відбулося обговорення за участі режисера фільму Іана Чейні.

Довідка:

Американський кінофестиваль «Незалежність» (AIFF) був заснований з ініціативи Посольства США в Києві в листопаді 2011 року. AIFF динамічно поєднує документальні фільми, які розповідають історію Америки, висвітлюючи її різноманітність і цінності та демонструючи силу незалежної думки і свободи слова.

 Поділитися