MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Європа та Японія ніколи не визнають незаконну анексію Криму Росією

31.05.2015   
Юрій Нужний

Як повідомляє Радіо Свобода, Євросоюз і Японія на двосторонньому саміті в Токіо заявили про свій рішучий намір не визнавати приєднання Криму до Росії.

«Ми, як і раніше, рішуче налаштовані ніколи не визнавати незаконну анексію Криму Російською Федерацією і надалі будемо підтримувати уряд України у здійсненні реформ, спрямованих на зміцнення і розвиток країни в інтересах своїх громадян», – йдеться в документі, текст якого поширили в Брюсселі.

ЄС і Японія закликали всі сторони українського конфлікту «повною мірою виконувати свої зобов’язання згідно з мінськими угодами, щоб врегулювати конфлікт в Україні мирно, з повагою до її суверенітету і територіальної цілісності».

Нагадаємо, країни Заходу запровадили санкції проти Росії через анексію українського Криму і підтримку, яку Москва надає проросійським бойовикам на Донбасі.

 Поділитися