MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ні слова неправди від бійця Національної гвардії України – касаційний суд

14.07.2015   
Миколай Соболь
Завершився судовий процес у справі за позовом ректора Харківської державної зооветеринарної академії Валерія Головка до інженера військово-промислового комплексу Сергія Грицаєнка про спростування недостовірної інформації та стягнення відшкодування за завдану моральну шкоду.

Нарешті завершився судовий процес у справі за позовом ректора Харківської державної зооветеринарної академії Валерія Головка до інженера військово-промислового комплексу Сергія Грицаєнка про спростування недостовірної інформації та стягнення відшкодування за завдану моральну шкоду. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ своєю ухвалою від 10.06.2015 відхилив касаційну скаргу Головка, залишивши без змін рішення місцевого і ухвалу апеляційного суду. Це стало відомо з офіційного листа касаційного суду, що був отриманий вчора, 13 липня 2015 року, представником Грицаєнка – юристом Харківської правозахисної групи.

Нагадаємо, процес почався ще в вересні 2014 року, коли пан Головко подав позов, в якому вважав, розміщений Грицаєнком на Facebook допис від 06.08.2014 (див. скріншот з акаунта пана Грицаєнка на Facebook) неправдивим. Також ректор просив суд стягнути відшкодування в розмірі 50 тисяч гривень за начебто завдану його честі шкоду.

В січні 2015 року Дергачівський районний суд Харківської області відмовив ректору в задоволенні його вимог. В березні 2015 року апеляцію ректора Апеляційний суд Харківської області відхилив і залишив рішення місцевого суду без змін.

Також за час розгляду справи в судах трьох інстанцій відбулись певні зміни в житті самих позивача Головка і відповідача Грицаєнка. Перший наказом Міністра освіти і науки України Сергія Квіта від 25.05.2015 був звільнений з посади ректора з формулюванням «У зв’язку з одноразовим грубим порушенням трудових обов’язків, що підтверджується інформацією про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Харківської державної зооветеринарної академії за період з 01.01.2012 по завершений місяць 2015 року» (див. фотокопію наказу). В той же час пан Грицаєнко, якого, як це не дивно, пан Головко разом зі своєю представницею під час судових слухань наважились звинувачувати в непатріотичних настроях, в березні 2015 року відправився в складі Полку Національної гвардії України «Азов» до Донецької області для захисту України та її територіальної цілісності, конституційного ладу та правопорядку.

 Поділитися