MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Технічне завдання для найму водія для ґрантової програми

10.08.2015   

Загальна інформація

Громадська організація «Харківська правозахисна група» виконує проект «Юридична підтримка ВПО та осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій», в рамках ґрантової програми за фінансової підтримки Данської Ради з питань біженців. Проект направлений на юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та особам, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України: інформування про права, юридичні консультації, звернення до органів влади, підготовка документів до суду, судові процедури. Для перевезення юристів по східних областях України потрібен водій.

Опис посади

Водій надає послуги з перевезень юристів по наступних областях: Харківська, Херсонська, м. Київ, Київська, Запорізька, Донецька.

Основні завдання

Водій самостійно встановлює безпечний та найкоротший маршрут руху до кінцевого пункту призначення, перебуває у підпорядкуванні юриста під час поїздок.

За результатами поїздок водій надає письмовий звіт координатору проекту про маршрут, показники спідометру до поїздки та після, загальну кількість кілометрів, кількість витраченого пального з додаванням чеків на пальне.

Вимоги

Водійське посвідчення категорії В.

Чесність, комунікабельність, здатність до самостійної роботи, вміння працювати в команді, ініціативність.

Безперервний стаж роботи водієм не менше 5 років.

ФОП (КВЕД – 2010, клас 49.39)

Знання ПК на рівні користувача.

Критерії, що вітаються та надають кандидату перевагу

– Водійське посвідчення категорій В, С, D.

– досвід роботи в неурядовій організації.

CV надсилайте на адресу [email protected].

 Поділитися