MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Звернення від працівників шкіл смт. Миронівський Донецької області

17.08.2015   
"...Ми доведені до відчаю, тому що протягом восьми місяців не отримуємо заробітної плати. Наближається початок навчального процесу. Морально ми зневірені, а юридично не маємо права розпочати 2015 – 2016 навчальний рік..."

                           Голові Артемівської районної ради Пластун Є.Ю.

                           Голові Артемівської райдержадміністрації Панковій Р.М.

                           працівників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №9, 10
                           та школи-інтернату

 

Доводимо до Вашого відома, що 01 вересня 2015 року навчальні заклади селища можуть не приступити до навчального процесу у зв’язку з тим, що не вирішене питання з комунальною власністю шкіл.

Школи смт. Миронівський належали відділу освіти Дебальцівської міської ради. З 18 лютого 2015 року м. Дебальцеве не підконтрольне Україні й селище залишилося на лінії розмежування та нікому не підпорядковане.

Згідно з Постановою Верховної Ради України «Про зміну і встановлення меж Артемівського району Донецької області» від 20 травня 2015 року №458-VІІІ селище віднесли до Артемівського району. Але нічого не змінилося в статусі навчальних закладів. З 01 січня 2015 року школи не фінансуються (заробітна плата, комунальні послуги, харчування дітей тощо).

Під час активних бойових дій заклади не працювали. З настанням відносної тиші та враховуючи бажання учнів, їх батьків відновився навчальний процес і діти змогли закінчити навчальний рік.

Ми доведені до відчаю, тому що протягом восьми місяців не отримуємо заробітної плати. Наближається початок навчального процесу. Морально ми зневірені, а юридично не маємо права розпочати 2015 – 2016 навчальний рік.

Вимагаємо сприяти у вирішенні цих питань.

12.06.2015 р.

 Поділитися