MENU

Як змусити прокуратуру розслідувати злочини державних службовців?! (Прес-анонс)

04.09.2015

7 вересня 2015 року, об 10:30

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»
м. Київ, вул. Рейтерська, 8/5а

Прокуратура є єдиною державною структурою, яка наділена повноваженнями компетентно реагувати на порушення прав людини в ході слідства у кримінальних справах. Але коли порушень припустилася сама прокуратура, що робити і де шукати справедливості?

Харківська правозахисна група працює з десятками справ людей, що засуджені довічно за сумнівними вироками, в яких слідство проводила саме прокуратура і де наявні очевидні порушення прав людини.

Яскравий приклад бездіяльності або неспроможності прокуратури реагувати на факти таких порушень – справа засудженого довічно Олександра Рафальського, який вже 13-й рік – за ґратами. Тортури, фабрикація матеріалів справи і, як наслідок, – засудження до вищої міри чотирьох осіб, двоє з яких вже померли.

Чи можливо в цій країні домогтися справедливості?

На ці питання шукатимуть відповіді:

Ганна Гопко, депутат Верховної Ради України;

Микола Сірий, старший науковий співробітник інституту держави і права ім. В. М. Корецького;

Віктор Колбанцев, адвокат;

Андрій Діденко, експерт ХПГ.

Контактна особа – Андрій Діденко, 0939852574.

коментарі: 1     
Для того щоб залишати коментарі, вам потрібно зареєструватися і/чи увійти під своїм паролем
04.09.2015 | Ростислав

Тризуб держзлочинності. Президент України, Генпрокуратура й СБУ сплелися в організоване злочинне угруповання, котре здійснює посадові/службові правопорушення у власних та суміжних установах. Система беззаконня полягає у чіткій узгодженості щодо приховування злочинів та ретельному знищенні відповідних доказів: 1) факти правопорушень у прокуратурах різного рівня були знищені після надіслання до Центрального управлінні СБУ (див. відповідні документи на http: //issuu. com/r_sklyar/docs/statetrident). Також розширений опис на http: //khpg. org/index. php?id=1368127780; 2) нехлюйське доручення Президента про відповідне розслідування було з легкістю відкинуте Генпрокуратурою з використанням місцевого прокурорчика (див. http: //issuu. com/r_sklyar/docs/tridentii)!

 Поділитися