MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Тренінг «Виконання рішень Європейського суду з прав людини» у ДніпріОголошується конкурс на участь у XХIX Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організаційОголошується конкурс на участь у тренінгу для адвокатівТренінг «Виконання рішень Європейського суду з прав людини»Виконання рішень ЄСПЛ: запрошуємо на тренінг у КиєвіВиконання рішень ЄСПЛ: запрошуємо на тренінг одеських адвокатів! Увага! Тренінг «Виконання рішень ЄСПЛ» переноситьсяВиконання рішень ЄСПЛ: реєстрація на тренінг для юристів! ГО ‘Інсайт’ приймає заявки на 3-денний тренінг для ЛГБТКІ+ із різних регіонів УкраїниПредставниця ХПГ взяла участь у тренінгу з попередження та протидії злочинам екстремістського характеруПравозахисники провели тренінг для журналістів «Магнолії-ТВ». ВІДЕОПравовий експерт ХПГ провів тренінг з прав людини для активістів ромської громадиУ Чернігові відбувся тренінг з правового захисту вимушених переселенцівСемінар-тренінг з практичної журналістики в ХарковіДо 5 липня приймаються заявки на тренінг «Національні меншини та біженці в українських медіа»Конкурс на участь у тренінгу з громадського моніторингу діяльності міліціїТренінг з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у сфері державних закупівельКонкурс на участь у спеціалізованих тренінгах з громадського моніторингу дотримання прав людини в діяльності міліціїТренінг «Журналістська етика у висвітленні питань кримінально-виконавчої системи України»Тренінг з громадського подкастингу в Харкові: оголошуємо набір учасників

Юристи ХПГ взяли участь у тренінгу з юридичної підтримки ВПО

07.09.2015   
ХПГ
2-3 вересня 2015 року юристи Харківської правозахисної групи взяли участь у методичному семінарі за підтримки Данської Ради з питань біженців за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у рамках проекту «Юридична підтримка ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який відбувся у м. Дніпропетровськ.

2-3 вересня 2015 року юристи Харківської правозахисної групи взяли участь у методичному семінарі за підтримки Датської Ради з питань біженців за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у рамках проекту «Юридична підтримка ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні», який відбувся у м. Дніпропетровськ.

Протягом 2 днів юристи за допомогою інтерактивних методів вивчали методи роботи з внутрішньо переміщеними особами (далі - ВПО), особливості психологічної підготовки до подібних юридичних консультацій.
На тренінгу були розглянуті основні типові ситуації та проблеми, з якими звертаються ВПО – втрата паспорту та інших документів, що встановлюють особу, переміщення через блокпост, пошкодження нерухомого та рухомого майна внаслідок бойових дій, невиплата соціальних виплат або суттєве їх зменшення, порушення трудових прав ВПО, зокрема, втрата трудових книжок, поновлення на роботі тощо.

Разом з колегами з Сумської, Черніговської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької області юристи ХПГ у процесі обміну досвідом знайшли та сформулювали основні процедури вирішення таких проблем, які і планують використовувати у процесі виконання проекту.
До кінця 2015 року юристи ХПГ планують здійснити моніторинг порушень прав людини шляхом проведення зустрічей із внутрішньо переміщеними особами, інформування даних осіб про їх права та наявні можливості, роздачі інформаційних матеріалів та підготовки юридичних документів за результатами такої консультації на території Харківської та Донецької областей у рамках проекту «Юридична підтримка ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні».

 Поділитися