MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Презентація та перші результати проекту «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні»

25.09.2015   
медіа-група ХПГ
Враховуючи ситуацію в Донецькій і Луганській областях завдяки Проекту «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні», що був ініційований Євросоюзом на сьогодні партнери проекту мають можливість допомогти найбільшій кількості ВПО, підтримати їх у цю нелегку годину, допомогти полегшити соціально-побутові умови проживання та налаштувати звичне життя.

Презентація та перші результати проекту
«Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні»

Дата проведення: 28 вересня 2015 року о 12.00
Місце проведення: Харківський інформаційний кризовий центр, місто Харків, вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх (бізнес-центр «Паралель», навпроти тильного боку ХОДА)

Спікери

1. Захаров Євген, директор Харківської правозахисної групи
2. Балута Інна, керівник благодійної організації «Берегиня Сходу»
3. Фещенко Алла, керівник Проекту в благодійному фонді «Станція Харків»
4. Погорелова Оксана, керівник благодійного фонду «Країна понад усе»
5. Ткачов Денис, перший заступник Департаменту конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА

Проект Європейського Союзу «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні» стартував в червні 2015 року.

Проект реалізується при партнерській співучасті п’яти недержавних організацій: громадська організація «Харківська правозахисна група», благодійна організація «Благодійний фонд «Берегиня Сходу», благодійний фонд «Країна понад усе», благодійна організація «Благодійний фонд «Станція Харків», благодійна організація «Благо», а також афілійованих організацій – Харківська ОДА та Харківське обласне управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні.

Основна мета Проекту – сприяння реалізації прав внутрішньо переміщених осіб в Харківській області та інформування ВПО про свої права в шести регіонах України. Реалізація проекту передбачає створення інструментів задля зміцнення потенціалу громадянського суспільства з метою впливу на державну політику в галузі захисту прав ВПО: на житло, працю, соціальний захист, охорону здоров’я та медичне обслуговування.

Враховуючи ситуацію в Донецькій і Луганській областях, завдяки Проекту «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні», що був ініційований Євросоюзом на сьогодні партнери проекту мають можливість допомогти найбільшій кількості ВПО, підтримати їх у цю нелегку годину, допомогти полегшити соціально-побутові умови проживання та налаштувати звичне життя.

 Поділитися