MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прес-конференція, присвячена відкриттю на Харківщині XIІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA»

27.10.2015   
Георгій Кобзар
Запрошуємо представників ЗМІ та громадських активістів на прес-конференцію, присвячену Фестивалю на Харківщині. Захід проводитиметься в середу 28 жовтня 2015 року (початок о 14.00), за адресою: вул. Міроносицька, 8, прес-центр Інституту Горшеніна.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадських активістів на прес-конференцію, присвячену Фестивалю на Харківщині.

У заході візьмуть участь регіональні організатори Мандрівного фестивалю: Ігор Кофман – член правління «Центру сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», Ольга Алфьорова – представник Благодійного фонду «Ренесанс», Володимир Каплун – представник «Харківської правозахисної групи» та Юрій Чумак – голова «Центру правових та політичних досліджень «ДУМА».

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці та кінострічки позаконкурсних програм XІІ Docudays UA. Ми переконані, що чесне документальне кіно здатне захистити від зброї пропаганди!

Прес-конференція проводиться в середу 28 жовтня 2015 року (початок о 14.00), за адресою: вул. Міроносицька, 8, прес-центр Інституту Горшеніна. Усі довідки за тел.: (099) – 063-27-37, Юрій Чумак.30 жовтня о 19.00 у Харкові в кінотеатрі «8½» відбудеться відкриття XIІ Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» в Харківській області.

Docudays UA – єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує свої кращі стрічки в регіонах України під час Мандрівного фестивалю, який проходить в жовтні – грудні. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці понад 200 міст і містечок України.

 

www.docudays.org.ua

https://facebook.com/pages/Мандрівний-Docudays-UA-на-Харківщині/1498176177115295

 Поділитися