MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суд відмовив Савченко у відводі суддів і прокурорів

02.12.2015   
Яніна Смелянська
Сьогодні Савченко, справу проти якої розглядає російський суд у Донецьку, заявила відвід суддям і прокурорам у процесі, звинувативши їх у маніпулюванні речовими доказами.

Суд у російському Донецьку відхилив клопотання про відвід складу суду і сторони обвинувачення, яке подавала громадянка України, народний депутат України Надія Савченко. Суд назвав це клопотання таким, що не має законних підстав.

Сьогодні Савченко, справу проти якої розглядає російський суд у Донецьку, заявила відвід суддям і прокурорам у процесі, звинувативши їх у маніпулюванні речовими доказами.

18 листопада захист Савченко вже оголошував відвід колегії суддів через те, що вони вирішили допитувати свідка обвинувачення лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького у закритому режимі. Тоді суд клопотання також відхилив.

Днями адвокати української громадянки Надії Савченко закликали лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького пропустити їх до місця подій 17 червня 2014 року «для того, щоб вичерпно довести невинуватість Савченко в процесі у Донецьку». Відповіді від нього захисники наразі не отримали.

Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які загинули 17 червня 2014 року на Донбасі, і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

 

 Поділитися