MENU

Суд відмовив Савченко у відводі суддів і прокурорів

02.12.2015
Яніна Смелянська

Суд у російському Донецьку відхилив клопотання про відвід складу суду і сторони обвинувачення, яке подавала громадянка України, народний депутат України Надія Савченко. Суд назвав це клопотання таким, що не має законних підстав.

Сьогодні Савченко, справу проти якої розглядає російський суд у Донецьку, заявила відвід суддям і прокурорам у процесі, звинувативши їх у маніпулюванні речовими доказами.

18 листопада захист Савченко вже оголошував відвід колегії суддів через те, що вони вирішили допитувати свідка обвинувачення лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького у закритому режимі. Тоді суд клопотання також відхилив.

Днями адвокати української громадянки Надії Савченко закликали лідера угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького пропустити їх до місця подій 17 червня 2014 року «для того, щоб вичерпно довести невинуватість Савченко в процесі у Донецьку». Відповіді від нього захисники наразі не отримали.

Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які загинули 17 червня 2014 року на Донбасі, і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

 

 Поділитися