MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Криму померла українка, якій відмовили в меддопомозі – Євген Захаров

14.12.2015    джерело: UKRLIFE.TV
Нещодавно був абсолютно дикий випадок, коли жінка просто померла від того, що їй не надали медичну допомогу, тому що вона не є громадянкою Російської Федерації.

У Криму померла громадянка України через те, що їй відмовили в медичному обслуговуванні. Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів голова Харківської правозахисної групи Євген Захаров. «Нещодавно був абсолютно дикий випадок, коли жінка просто померла від того, що їй не надали медичну допомогу, тому що вона не є громадянкою Російської Федерації. Вона зберегла український паспорт. Вона була важко хвора. Їй викликали швидку допомогу, швидка сказала, що ми вас не можемо везти в лікарню, оскільки ви громадянка іншої країни України, допомога вам можуть надати тільки за плату, а це дорого, у вас напевно таких грошей немає. І не повезли, а людина померла», - розповів правозахисник.

14 грудня 2015 

 Поділитися