MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В «ЛНР» вирішили повісити Путіна

27.12.2015   
Юрій Шершень
У так званій «Луганській народній республіці» вчителів зобов’язали купити та повісити в класних кабінетах портрети Путіна.
Призначені бойовиками керівники м. Свердловська зобов’язали вчителів середньої школи №2 повісити в класних кабінетах портрети Володимира Путіна. За даними informator.lg.ua, крім зображень президента Росії педагогам доручили також купити за свої гроші і створити стенди з «героями Новоросії». Зокрема, з колишнім лідером місцевих бойовиків Олександром Гайдеєм, Моторолою та іншими «польовими командирами». Тим часом у «Донецької народній республіці» вже продається календар, сторінки якого «прикрашають» фото ватажків тероризму і політичних лідерів путінського режиму. Так, на сторінках календаря крім портретів бойовиків Гіві та Мотороли, а також убитого Мозгового, розміщені Кадиров, Медведєв і Путін. Незважаючи на заяви про «незалежність», ватажки «ЛНР» і «ДНР» чітко демонструють всьому світові свою істинну належність.
 Поділитися