MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прес-конференція: "Прокуратура: до та після реформ".

04.03.2016   
медіа група ХПГ
Сергій Ушаков довгий час був за гратами, хоча судові рішення по його справі були скасовані Верховним Судом України та визнані неправомірними Европейським судом з прав людини. Сьогодні, завдяки адвокатам Харківської правозахисної групи, Сергій на свободі.

Сергій Ушаков довгий час був під арештом, хоча судові рішення по його справі були скасовані Верховним Судом України та визнані неправомірними Европейським судом з прав людини.

Сьогодні, завдяки адвокатам Харківської правозахисної групи, Сергій на свободі та готовий разом із адвокатами розповісти, як велося слідство, виносився вирок та формувалося в органах прокуратури кримінальне впровадження проти нього.

Адвокат Генадій Токарев також розповів про бездіяльність та неефективність розслідувань прокуратурою Харківської області справ про побиття активістів Евромайдану 1 березня 2014 року біля ХОДА.

Саме Генадій Токарев представляє інтереси багатьох із активістів в судах Харківської області.

 

 Поділитися