MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Розвод комунального лоха по- українськи!!!

11.03.2016    джерело: Facebook.com
Роман Співак
Завуальоване підвищення цін на газ.

Думаю, що багато отримали на електронку повідомлення з опитувальними анкетами від сайту 104.ua

Отже мої відповіді на анкету щодо плати за транспортування газу.

- Я проти відокремлення плати за транспортування газу.

- Я сплачую 14 років за показами квартирного лічильника газу

- Субсидії не отримую і НЕ ХОЧУ отримувати у такому вигляді

- Сучасна субсидія- ІДІОТИЗМ від влади.

- Мене цікавить одна-єдина сума платежу у платіжці. Я ж на заправці автомобіля не сплачую за приєднання до певної заправки, і мене не обходить якими шлангами подається бензин? Мене просто цікавить ЦІНА!!! Все просто і зрозуміло!!!

Чому я такий категоричний??? Все дуже просто. Людям закидають інформаційну наживку частинами. Вивчають реакцію. Чи лох купиться.

Нещодавно анонсована у ЗМІ інформація щодо підняття мінімальної ціни з 1 квітня до 5, 5 гривень за куб метр замість теперішніх 3, 6 гривень.

А тепер втиху проштовхують введення абонентської плати.

Ніхто не вийшов та не показав проект загального розрахунок на платіжці.

Тому що це дорого. І несприйнятно для людей. А що у відповідь зроблено для людей??? Запровадження Особистого кабінету на сайті 104.ua? Який глючить? Може якийсь кращий стандарт обслуговування людей? Що стало краще від попереднього підвищення цін на газ?

Таке враження, що зібралися звірі навколо вмираючого тіла України, та й просто розривають та ділять. Хто скільки вхопить. Найбільше забирає Нафтогаз. А голодними залишили облгази. От і хочуть заради облгазів ввести абонплату за транспортування. Ось реальна причина. І ясна картина. А може треба просто нормально ділитися??? Нафтогаз за які заслуги має 40% тарифу??? Може видобуває газ??? Чи може транспортує??? Чи може подає до квартир споживачів??? Чи просто є прокладкою, яка імпортує газ та займається змішуванням? Може пора навести з цим лад? І називати речі своїми іменами.

Моя позиція, як простого споживача, є дуже простою. Будь- яке наступне підвищення ціни на газ проводити тільки після запровадження 100% обліку на газ. Спочатку 100% облік- потім дискутуємо про ціну. 

А дискусії будуть. Тому що після запровадження 100% обліку, будемо знати скільки споживає країна газу. Зведемо баланс споживання. А тоді порахуємо, чи часом не вистачає на потреби ЖКГ саме українського газу. І тоді буде велике питання: а чому така ціна??? Може треба її таки змінювати??? І може не у сторону збільшення, а у сторону якраз зменшення???

Просто не треба українців тримати за дурнів. Люди потрохи вже все починають розуміти.

PS. Якщо введуть зараз абонплату, то буде така картина: 

Абонплата 29грн+ 5, 5 грн/куб.м газу для газових котлів.

Абонплата 17грн+7, 18грн/куб.м. газу для газових плит.

Але як ми розуміємо, смак приходить під час їди. Завтра абонплата почне збільшуватися 29; 50;100; 150; 200грн..... Кожен буде рвати свій шматок.

Я спочатку не був не був такий категоричний. Але коли побачив повідомлення про підвищення ціна на газ з 1 квітня, то розумію, що йде проста гра без правил. Україна скотилася до рівня безправ’я та хаосу.

 Поділитися