MENU

Подібні статті

ЄСПЛ: Ірфан Гюзель проти ТурціїРФ: Кримчанина з інвалідністю залишили в СІЗОРФ: Стан здоров’я українського політв’язня Марченка критичний Юрій Дмитрієв став лауреатом премії Свободи імені Андрія СахароваРФ: Справу «Красногвардійської групи Хізб ут-Тахрір» повернули до суду першої інстанціїРФ: Суд залишив вирок Олександру Марченку в силіРФ: Раїм Айвазов розповів у суді про тортури з боку ФСБРФ: Суд залишив свідка Єгови з Криму за ґратамиСтаніслав Асєєв став лауреатом Шевченківської преміїРФ: Олега Приходька засудили до 5 років колоніїУкраїна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФРФ: Вирок Юрію Дмитрієву касаційний суд залишив без змінРФ: Трьох кримчан засудили до тривалих строків позбавлення воліРФ: Справу Юрія Дмитрієва передано до касаційної інстанціїРФ: Прокурор запросив для Олега Приходька 11 років колоніїРФ: Адвокати відвідали кримських політв’язнів у колоніях БашкортостануЮрій Дмитрієв став лауреатом премії «За права людини і верховенство права»РФ: Завершено слідство у справі кримчанина Івана ЯцкінаРФ: Нові законодавчі ініціативи – загроза неурядовим організаціям, свободі зібрань і не тількиРФ: Олександра Марченка засудили до 10 років позбавлення волі

Український суд визнав факт Російської агресії на Сході України

30.03.2016
ХПГ-інформ

Вчора, 29 березня 2016 року, Ярмолинецький районний суд Хмельницької області виніс рішення, яким визнав факт загибелі військовослужбовця Костишина Ярослава Михайловича 19 червня 1981 року народження, при виконанні обов’язку військової служби 27 жовтня 2014 року у м. Авдіївка Донецької області, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Родина військовослужбовця - дружина Оксана та маленькі доньки Руслана та Олександра, за підтримки юристів Всеукраїнського громадського руху «Сила права» звернулася до суду з тим, щоб довести, що їх чоловік та батько Ярослав Костишин, загинув не через випадок або збіг обставин, а саме безпосередньо внаслідок збройного нападу "північного сусіда" на Україну.

Ярослав Костишин характеризувався сослуживцями та командуванням лише з позитивної сторони, з перших днів оголошення антитерористичної операції висловив бажання піти на фронт. Захищав Донецький аеропорт, не жалів себе заради інших. Життя юнака  обірвалося під час артилерійського обстрілу, Ярославу було лише тридцять три.

“Я хочу, аби суд визнав правду: мій чоловік загинув не внаслідок АТО. Навіть якщо ці снаряди були випущені сепаратистами, то все одно вони були привезені з Російської Федерації внаслідок її збройної агресії. Ми хочемо юридично встановити цей факт,” – говорить виданню "Є.ЮА" Світлана Костишина, удова загиблого, яка після його смерті також підписала військовий контракт.

Суддя Ярмолинецького районного суду Хмельницької області М.М. Баськов, розглянувши аргументи сторін, прийшов до висновку - смерть воїна дійсно безпосередньо пов’язана з російською агресією на Сході України.

Повний текст судового рішення з аргументацією суду буде виготовлено 4 квітня 2016 року.

 

 Поділитися