MENU

Депутати Європарламенту направили лист Надії Савченко

06.04.2016

Лист, підписаний 26 членами Європейського парламенту, надійшов через систему «РосУзнік», а 4 квітня Надія Савченко написала відповідь, яка була надіслана колегам і запропонувала ввести персональні санкції проти керівництва Росії, повідомляє Радіо Свобода.

«... Ми захоплюємося Вашою силою і стійкістю в протистоянні суду в стилі Кафки», - йдеться в колективному листі.

Депутати порівняли Савченко з дисидентами радянських часів і розповіли про те, що саме вони роблять для її звільнення.

«Ми закликаємо Росію звільнити вас в кожній резолюції Європарламенту, а також в заявах, що стосуються України та Росії. Була резолюція, присвячена виключно вашому незаконному утриманню під вартою в Російській Федерації. Ми також пишемо листи російським чиновникам. Як Ви знаєте, ряд наших колег з Європарламенту приєдналися до вашого голодування, що було не тільки символічним актом підтримки, а й кампанією, спрямованою на привернення уваги до ситуації, в якій ви перебуваєте. ми продовжимо піднімати питання про ваше звільнення з нашими російськими колегами. Наша дорога колега, ми впевнені, що найближчим часом зможемо зустрітися з вами особисто. Ми не здаємося і будьте впевнені, Ви не забуті».

6 квітня засуджена в Росії українка Надія Савченко поновила сухе голодування. Про це у Twitter повідомив її адвокат Марк Фейгін.

06.04.2016

За матеріалами сайтів http://hro.org та http://radiosvoboda.org

Ольга Гончарова

 Поділитися