Вимушених переселенців все-таки будуть вносити до єдиного реєстру з кінця липня
В даний момент в Україні ведеться розробка програмного забезпечення для підтримки і ведення єдиного електронного реєстру вимушено-переміщених осіб. Про це на конференції "Відновлення на сході України" заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.
Також, він повідомив, що роботи зі створення спеціального ПО ведуться у співпраці з Міжнародною організацією з міграції.
"Ми сподіваємося, що до кінця липня вона буде у всіх управліннях соціального захисту", - сказав Мущинін.
Нагадаємо, що ще в наприкінці 2015 року міністр оборони Степан Полторак заявляв про завершення робіт над створенням єдиного реєстру військовозобовязаних. У 2016 році військкомати повинні бути реформовані в єдині центри обслуговування військовослужбовців.