MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Вимушених переселенців все-таки будуть вносити до єдиного реєстру з кінця липня

30.06.2016   
медіа група ХПГ
Наприкінці 2015 року міністр оборони Степан Полторак заявляв про завершення робіт над створенням єдиного реєстру військовозобов’язаних. У 2016 році військкомати повинні бути реформовані в єдині центри обслуговування військовослужбовців. Сьогодні мова зайшла про створення єдиного реєстру і для ВПО. 

В даний момент в Україні ведеться розробка програмного забезпечення для підтримки і ведення єдиного електронного реєстру вимушено-переміщених осіб. Про це на конференції "Відновлення на сході України" заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

Також, він повідомив, що роботи зі створення спеціального ПО ведуться у співпраці з Міжнародною організацією з міграції.

"Ми сподіваємося, що до кінця липня вона буде у всіх управліннях соціального захисту", - сказав Мущинін.

Нагадаємо, що ще в наприкінці 2015 року міністр оборони Степан Полторак заявляв про завершення робіт над створенням єдиного реєстру військовозобов’язаних. У 2016 році військкомати повинні бути реформовані в єдині центри обслуговування військовослужбовців.

 Поділитися