MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Правозахисна громадська приймальня – для переселенців та мешканців сіл

16.07.2016   
Катерина Сердюк
Юрисконсультом Чугуївської правозахисної групи сумісно з юристом Харківської правозахисної групи здійснено виїзд громадської приймальні до села Шевелівка Балаклійського району Харківської області.

Нещодавно юрисконсультом Чугуївської правозахисної групи сумісно з юристом Харківської правозахисної групи здійснено виїзд громадської приймальні до села Шевелівка Балаклійського району Харківської області. Прийом громадян юристами здійснювався в приміщенні сільської ради.

Місцеві мешканці та переселенці із зони АТО скористувалися змогою отримати кваліфіковану безкоштовну юридичну консультацію. Розповсюдженими питаннями, з якими зверталися громадяни, були такі: щодо порядку оформлення спадщини, оренди землі, соціальних виплат, поточних змін до законодавства тощо. Наприкінці роботи виїзної громадської приймальні мешканці радо запрошували відвідати їх ще.

Зазначимо, що наприкінці червня 2016 р. аналогічний прийом громадян було організовано в селі Гусарівка Балаклійського району.

Нагадаємо, діяльність виїзної громадської приймальні здійснюється в рамках реалізації проекту правової допомоги переселенцям за підтримці Данської ради з питань біженців.

 

 Поділитися