MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У США прийняли закон про підтримку України

22.09.2016   
медіа група ХПГ

 
Палата представників Конгресу США одноголосно схвалила закон H.R. 5094 "Про підтримку стабільності і демократії в Україні", раніше підтриманий Комітетом у закордонних справах.
 
Про це повідомляє посольство США в Україні на своїй сторінці в Facebook.

Документ фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей.

Закон містить заборону на визнання Сполученими Штатами анексії Російською Федерацією Криму. Передбачається, що відповідні санкції будуть залишатися в силі поки президент США не надасть Конгресу докази про відновлення суверенітету України над півостровом.
 
До переліку передбачених законом координованих з союзниками і партнерами США засобів підтримки України включені летальні оборонні системи озброєнь.

Окремі його положення спрямовані на посилення протидії російській інформаційній пропаганді та сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку України.

Співавторами документа виступили близько 40 конгресменів від Демократичної і Республіканської партій. Перед його підписанням президентом США ідентичний за змістом законопроект повинен бути підтриманий Сенатом (верхня палата Конгресу США).

Нагадаємо, президент США, Барак Обама закликав НАТО і Євросоюз посилити підтримку України щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності.
 Поділитися