MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Результати моніторингових візитів в ОРДЛО та «сіру» зону

12.12.2016   
медіа група ХПГ
Правозахисники представлять результати моніторингу прав людини в т.зв. ДНР та ЛНР та населених пунктах вздовж лінії розмежування за результатами спільних поїздок по підконтрольній та непідконтрольній українському уряду території Донецької та Луганської областей.


 

Прес-анонс

14 грудня, 14:00, ІА «Інтерфакс-Україна» Київ, вул. Рейтарська, 8/5а

Правозахисники представлять результати моніторингу прав людини в т.зв. ДНР та ЛНР та населених пунктах вздовж лінії розмежування за результатами спільних поїздок по підконтрольній та непідконтрольній українському уряду території Донецької та Луганської областей, покажуть відео, фото та розкажуть про умови життя, КПВВ, розбомблене житло й інфраструктуру та їх відновлення, основні проблеми з дотриманням прав людини на цих територіях, поділяться висновками та рекомендаціями щодо покращення ситуації із захистом прав людей в зоні конфлікту.

Моніторингові візити здійснювалися відповідно до проекту, підтриманому БДІПЛ ОБСЄ.

Учасники:

Юрій Асєєв, Харківська правозахисна група

Євген Захаров, Харківська правозахисна група

Олег Орлов, Правозахисний центр «Меморіал», Москва

Олександр Павліченко, Харківська правозахисна група

Контакти: Юрій Асєєв    

[email protected]    

 Поділитися