MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Мілітариzовані: Росія посилює діяльність ‘Юнармії’ у КримуПравоохоронці розслідують 18 кримінальних проваджень за фактами вбивства 38 українських військовополонених Міжнародний суд ООН: Росія винна у фінансуванні тероризму і расовій дискримінації. ЧастковоУ 2023 році в Україні розпочали 3622 кримінальні провадження щодо домашнього насильства У ЄСПЛ відбулися усні слухання у ‘кримській справі’Двопалатний парламент та Кримськотатарська Автономна Республіка: модельний проєкт Конституції УкраїниУ колонії, де утримують кримську журналістку Ірину Данилович, жахлива антисанітаріяСлідчі встановили особи ймовірних убивць Володимира ВакуленкаВ окупованому Криму катували людину, яка шукала незаконно вивезених з України дітей Про кримінальне переслідування колишнього Голови НацбанкуРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. АнонсПолітв’язня Азамата Еюпова етапували з окупованого Криму до Челябінської області, попри 4 ішемічні інсульти Окуповані: що наразі відбувається в Криму ‘Я пишаюся, що є частиною безстрашного кримськотатарського народу’Верховний Суд у Москві залишив за ґратами колишнього вчителя музики з КримуБлакитний стяг із золотою тамгою: сьогодні — День кримськотатарського прапораКримським політв’язням Наріману Джелялову та Асану Ахтемову гіршає у СІЗОВ Україні ухвалили перший вирок за пропагування вступу до російської армії кримським дітямНе встигли здійснити задумане, бо ми їх затримали — у Ростові-на-Дону засудили чотирьох кримчан Росіяни готують техногенну катастрофу й замінували хімзавод ‘Кримський титан’

Активіста Володимира Балуха в Криму заарештували на 30 діб

13.12.2016   

12 грудня 2016 року Роздольненський районний суд Криму обрав запобіжний захід для українського активіста Володимира Балуха у вигляді взяття під варту строком на 30 діб.

Сторона звинувачення серед своїх доводів вказувала на те, що активіст «не здав свій український паспорт і не відмовився від громадянства України», повідомляє Кримська правозахисна група.

Суд не звернув уваги на той факт, що процесуальні документи були складені з істотними порушеннями.

Крім того, не було задоволено клопотання захисту про відвід прокурора. Цей прокурор вже раніше виступав на стороні звинувачення щодо Володимира Балуха по іншій справі проти нього.

Після затримання 8 грудня активісту призначили адвоката, проте в ході сьогоднішнього судового засідання затриманий висловив недовіру цьому адвокату за призначенням. Його інтереси представляв адвокат на запрошення, якого залучили для захисту родичі.

Володимир Балух поки знаходиться в статусі підозрюваного, пізніше йому висунуть звинувачення.

8 грудня 2016 року співробітники ФСБ почали обшуки в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках Володимира Балуха і його матері.

Це не перший обшук в будинку активіста, кожен раз під час обшуків у нього знімали з даху будинку і вилучали український прапор.

Цього разу співробітники ФСБ нібито знайшли на даху патрони і динаміт.

На даний момент відомо, що Володимир Балух знаходиться в Роздольненському ізоляторі тимчасового тримання.

Активіста звинувачують в «незаконному зберіганні зброї, боєприпасів».

Експерти Кримської правозахисної групи вважають, що нова кримінальна проти активіста справа є продовженням політично мотивованого переслідування Володимира Балуха за його публічну проукраїнську позицію в Криму.

 Поділитися