MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Село Новоолександрівка. 12 січня 2017 року (Відео)

12.01.2017   
моніторингова група ХПГ
Село Новоолександрівка Попаснянського району вже більше двох років знаходиться на лінії розмежування. Мешканці села весь цей час виживають без світла, газу та будь-яких можливостей до існування.

Напружена ситуація поблизу Новоолександрівки, Новозванівки та Троїцького вже більше двох років не сходить із новостійних стрічок. Ці села - так звана "сіра зона" між позиціями українських захисників і передовими окопами незаконних збройних формувань ЛНР/ДНР. Цивільних, які там залишаються, окупанти використовують як живий щит.

Наша моніторингова група ХПГ працювала в напрямку цих населених пунктів 12 січня 2017 року. Протягом цілого дня обстріли не стихали ані на хвилину. 

 Поділитися