MENU

У Росії ув’язнені намагалися зробити масовий суїцид

03.03.2017
медіа група ХПГ

Близько 20 ув'язнених розпороли собі животи, встромили в горла цвяхи і порізали собі вени.
 
У російському місті Димитровград Ульянівської області у виправній колонії ув'язнені підняли бунт і намагалися вчинити масове самогубство.

Про це з посиланням на родичів ув'язнених повідомляє громадська організація "Відкрита Росія".

На початку березня ув'язнені на знак протесту проти утиску їх законних прав оголосили голодування. Через деякий час Федеральна служба виконання покарань жорстко придушила акцію протесту: учасників голодування побили співробітники установи.

Після цього, близько 20 ув'язнених розпороли собі животи, встромили в горла цвяхи і порізали собі вени. На даний момент не відомо, чи буде надана постраждалим медична допомога і знадобилася чи комусь госпіталізація.

За словами родичів ув'язнених, конфлікт між адміністрацією і громадянами, які відбувають покарання, почався восени 2016 року. Тоді співробітники ФСВП незаконно вилучили з камер дозволені предмети і побутову техніку.

На офіційному сайті УФСВН по Ульянівській області є згадка про інцидент членоушкодження декількома ув'язненими, нібито спровоковані громадянином, який після виходу з штрафного ізолятора і був побитий охоронцями.

"Засуджений поводився демонстративно, висловлюючи наміри здійснення акту членоушкодження. З метою недопущення вчинення засудженим акту членоушкодження співробітниками установи було застосовано фізичну силу. Засуджений став закликати інших засуджених до непокори, що стало приводом здійснення декількома засудженими актів членоушкодження", - йдеться в повідомленні прес- служби пенітенціарного відомства РФ.

 Поділитися