MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Меня расстреляли из танкового пулемета’‘Поки зло не буде назване злом, шляху до примирення я не бачу’Звіт за результатами моніторингового візиту до Коломийської виправної колонії №41Нарімана Джелялова незаконно етапували до російської тюрми‘Отступать некуда, надо бороться за жизнь’ ‘Відчуття, що нічого не можна вже виправити’, — Ірина Марченко, Здвижівка‘На блокпостах россияне раздевали и осматривали даже девушек’Президент підписав законопроєкт, що впроваджує новий вид покарання — пробаційний нагляд‘Хочется радоваться жизни в родном Херсоне’‘За один раз літак знищив 6 будинків…’Тортури, катівні, розстріли: ініціатива T4P презентувала два подання до МКСВибіркова жорстокість. Аналіз інформації, зібраної ініціативою T4P щодо умисних убивств, вчинених окупантами‘Катування вчинялися з такою жорстокістю, що призводили до смерті’, — Комісія з розслідування порушень в УкраїніМасовий голод на озброєнні РФ ‘Я одразу зрозуміла, що чоловіка вбили’‘Шахеди’, ‘онікси’, ‘калібри’ у вересневому небі України. Підсумки тижняЗвіт за результатами моніторингового візиту до Івано-Франківської установи виконання покарань №12 Українська медсестра в окупації: рятувати і не загинутиРосіяни створили ‘федеральні комісаріати’ на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областейРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. Анонс

Громадянина Таджикистану - звільнено в залі суду

18.03.2017   
Василь Мельничук
  Протягом двох тижнів, після звернення про звільнення М., з боку органів державної влади не було вжито ніяких дій направлених на його якнайшвидше звільнення. Заяву про перегляд за нововиявленими обставинами було розглянуто Ріпкинським районним судом Чернігівської області15.03.2016 р. та прийнято нову постанову, якою постанову про затримання М. скасовано, в задоволенні позову міграційної служби про затримання М. відмовлено, громадянина М. звільнено в залі суд.

Як ми писали раніше, юристам центру стратегічних спав ХПГ 22.02.2017 вдалось в апеляційному суді скасувати рішення про видворення громадянина Таджикистану М. за межі України[1].

Незважаючи на скасування рішення про видворення М., його продовжували утримувати в пункті тимчасового утримання іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) на підставі постанови Ріпкинського районного суду Чернігівської області про його затримання та поміщення до ПТПІ, яка була прийнята на підставі зазначеної вище скасованої постанови про видворення М.

Для звільнення М. 23.02.2017 р. було подано відповідні заяви до прокуратур Харківської та Чернігівської областей, до Міграційної служби України та її управлінь, до ПТПІ, а також було подано заву про перегляд за нововиявленими обставинами постанови про затримання М.

На протязі двох тижнів, після звернення про звільнення М., з боку органів державної влади не було вжито ніяких дій направлених на його якнайшвидше звільнення.

Заяву про перегляд за нововиявленими обставинами було розглянуто Ріпкинським районним судом Чернігівської області 15.03.2016 р. та прийнято нову постанову, якою постанову про затримання М. скасовано, в задоволенні позову міграційної служби про затримання М. відмовлено, громадянина М. звільнено в залі суд.

 

 Поділитися