MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Щодня 7 дітей ходять в школу з «ДНР» на підконтрольну Україні територію

20.03.2017   
Яна Смелянська
В ході останніх моніторингових візитів на схід України ми звернули увагу на забезпечення прав дітей. Селище Гранітне фактично розділене річкою — по ній проходить кордон між тимчасово окупованими територіями і підконтрольними уряду Україні.

В ході останніх моніторингових візитів на схід України ми звернули увагу на забезпечення прав дітей. Селище Гранітне фактично розділене річкою — по ній проходить кордон між тимчасово окупованими територіями і підконтрольними Україні. Фактично одна вулиця села вийшла розділеною на дві території, зараз там є блокпост, там наші українські військові. Щодня семеро дітей і вчителька української мови переходять з непідконтрольної території на підконтрольну. Тобто ці діти кожного дня спостерігають зброю і військових.

Нам вдалося поспілкуватися із Тетяною Вікторівною, яка відповідально щоранку водить школярів в українську школу протягом трьох років війни на сході.

 

 

 Поділитися