MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Ми хочемо українського правосуддя!’ — довічники не втекли з покинутого без варти Херсонського СІЗОПрокуратура і суд ігнорують рішення ЄвросудуУкраїна не виконує рішення Європейського суду! Генштаб скасував рішення про обмеження поїздок між областями для військовозобов’язаних‘Непропорційне обмеження свободи слова’: Звернення правозахисників щодо рішення про об"єднання загальнонаціональних телеканалівМіжнародний суд у Гаазі наказав Росії припинити війну – держава-агресор проігнорувала рішення судуРФ: Міжнародний Меморіал оскаржив рішення Верховного суду про ліквідаціюРішення ВАКС про необґрунтованість підозриГригоренко чи Жуков – чергове судове рішення щодо харківського проспектуСуд не скасував рішення СБУ щодо Олексія БоленковаБілоруського активіста намагаються видворити з України без рішення суду«Що є держава без правосуддя? Зграя розбійників, та й годі»Два в’язні померли за ґратами попри рішення суду про звільненняЄСПЛ ухвалив рішення щодо Революції Гідності Рішення ЄСПЛ у справі Барбулеску проти РумуніїРішення ЄСПЛ могло бути зовсім іншим!ЄСПЛ: рішення щодо прийнятності у справі України проти Росії щодо Криму ухвалять 14 січня Рішення ЄСПЛ у справі Лопата та інші проти УкраїниРішення Комітету міністрів Ради Європи щодо доступу до охорони здоров’я та умов тримання у в’язницях в Україні: необхідні невідкладні дії (ПРЕСРЕЛІЗ ХПГ та EPLN)Рішення Комітету міністрів Ради Європи

Адвокатська таємниця - джерело доказів в кримінальному провадженні

24.05.2017   
Геннадій Токарев

 

«Вор должен сидеть в тюрьме!»

Адвокатська таємниця - джерело доказів в кримінальному провадженні

Неординарний випадок трапився в ізоляторі тимчасового тримання Жовківського відділі поліції Головного управління національної поліції у Львівській області.

Військова прокуратура Львівського гарнізону проводила розслідування у кримінального провадженні щодо отримання службовою особою Т. неправомірної вигоди.

20 січня 2017 року оперуповноважений Управління захисту економіки у Львівській області К., який «випадково» опинився біля дверей слідчого кабінету ІТТ, в якому адвокат проводив побачення із своїх підзахисним, нібито почув, як під час спілкування із адвокатом підозрюваний розповів адвокату про те, що він (підозрюваний) в ході своєї службової діяльності отримував значні суми грошей, а в цьому випадку попався.

Після цього цей оперуповноважений з таким чудовим слухом подав рапорт на ім’я свого керівника, після чого дав показання в якості свідка у кримінальному проваджені проти Т., і протокол цього допиту був долучений до матеріалів провадження, яке було направлено до суду першої інстанції.

Адвокат і його підзахисний подали заяви про вчинені кримінальні правопорушення - втручання у діяльність захисника та порушення права на захист, але наразі кримінальна справа перебуває на розгляді суду першої інстанції, а оперуповноважений заявлений в якості свідка обвинувачення.

Що ж тут казати про право на таємницю спілкування підозрюваного з адвокатом, якщо показання «по підслуху» використовуються обвинуваченням в якості джерела доказів у справі.

Геннадій Токарев, адвокат

Будемо вдячні за коментарі адвокатів

 

 

 Поділитися