MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Збільшено квоту на товари, які може перевозити одна людина через лінію розмежування на Донбасі

31.05.2017   
медіа група ХПГ
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб збільшило максимальну вагу товарів, які можна переміщати через лінію розмежування. Також збільшена квота на їх загальну вартість.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб збільшило максимальну вагу товарів, які можна переміщати через лінію розмежування. Також збільшена квота на їх загальну вартість.

Про це в понеділок, 29 травня написав на своїй Facebook-сторінці заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Така норма збільшена на 75 кг. Тепер одній людині можна переміщати через лінію розмежування до 150 кг вантажу.

"Тільки що підписав лист силовикам, яким інформую, що наказом міністра від 11 квітня 2017 приватним особам дозволено перевозити речей вагою до 150 кг", - повідомив чиновник.

Крім того, даним наказом збільшена до 20 тисяч гривень дозволена сумарна вартість перевезеного товару.

 Поділитися