MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Мешканка м.Золоте розповіла, про те, як отримав поранення її син у 2016 році

26.06.2017   
медіа група ХПГ
Місто Золоте, що складається з шести розкиданих по височині і ярах шахтарських селищ, розташоване в менше ніж шести кілометрах від окупованого Первомайська. Це лінія фронту. Околиці Золотого протягом трьох років страждають від артилерійських обстрілів, багато будинків в окраїнних селищах частково або повністю зруйновані.

Місто Золоте, що складається з шести розкиданих по височині і ярах шахтарських селищ, розташоване в менше ніж шести кілометрах від окупованого Первомайська.

Це лінія фронту.

Околиці Золотого протягом трьох років страждають від артилерійських обстрілів. Багато будинків в окраїнних селищах частково або повністю зруйновані. Пункт переходу лінії розмежування в Золотому закритий за розпорядженням голови луганської військово-цивільної адміністрації ще в травні 2016 року, навіть не відкрившись.

Протягом останніх трьох років на території Золотого зафіксовано 11 випадків поранень та 17 випадків загибелі цивільного населення. 

Нашій групі мешканка м.Золоте розповіла, про те, як отримав поранення її син у 2016 році.

 

 

 Поділитися