MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На КПВВ Станиця Луганська з боку бойовиків затримана жінка-інвалід

17.07.2017   
медіа група ХПГ
Родина 39-річної Людмили Сурженко, жінки-інваліда, мешканки Луганська, побоюється, що її, викрали проросійські бойовики.

Родина 39-річної Людмили Сурженко, жінки-інваліда, мешканки Луганська, побоюється, що її, викрали проросійські бойовики.

Після переходу через КПВВ у Станиці Луганської в сторону окупованого Луганська 13 липня жінка була затримана на контрольно-пропускному пункті окупантів. Свідки кажуть, що бойовики змусили її витягнути всі речі із сумок, а потім військові "ЛНР" забрали телефон.  З тих пір про Людмилу нічого не чутно.

Мати Людмили пояснює, що донька використовує слуховий апарат. Швидше за все акумулятори апарату були розряджені і жінка не могла зрозуміти, про що бойовики питали її. За те і була затримана.

Спроби отримати будь-яку інформацію від так званої "влади ЛНР" на наступний час були безрезультатними. Через добу телефон Людмили з’явився на зв’язку, але відповідала на СМС явно не Людмила. Мамі СМС не приходили, відповідали на інші номери.

«Коли на один з номерів прийшло СМС, де було сказано, що вона знову на зв’язку, чоловік став набирати Людмилу, але виклик скидали. Це повторилося багато разів, після чого прийшло повідомлення: «Пиши». Це здається природним для глухої людини з погано працюючим слуховим апаратом. На номер Людмили відправили СМС, написавши, що не могли більше доби до неї додзвонитися, і запитавши, що трапилося. У відповідь - тиша. Спілкування було грубо перервано, чого Людмила ніколи не робила», - додають рідніЛюдмили

Є очевидні підстави для занепокоєння. Друзі  та родина зниклої жінки сподіваються, що міжнародні організації, особливо ті, хто працює на Донбасі, допоможуть знайти її.

 Поділитися