MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

"Військовий суд ЛНР" засудив двох громадян України до 12 і 14 років в’язниці за "державну зраду"

02.08.2017   
медіа група ХПГ
"Військовий суд" т.з."ЛНР" засудив двох громадян до 12 і 14 років в’язниці за вчинення "державної зради". Про це на брифінгу в Луганську повідомив "заступник начальника управління Генеральної прокуратури республіки" Максим Козлов.

"28 липня 2017 року "Військовим судом ЛНР" винесено вирок у відношенні громадянина Н., - повідомив представник "генпрокуратури". - Громадянин Н., користуючись соціальними мережами і мессенджерами, поширював в мережі Інтернет негативну інформацію про жителів ЛНР, принижує честь і гідності громадян, намагався розпалити ненависть і ворожнечу по відношенню до російської нації " - йдеться в повідомленні.

"Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, вироком Військового суду ЛНР від 28 липня 2017 року громадянину Н. винесено обвинувальний вирок, яким останній засуджений до 14 років позбавлення волі", - заявив Козлов.

Він повідомив, що в той же день Військовий суд ЛНР засудив громадянку В. до 12 років позбавлення волі за вчинення "державної зради" "шляхом передачі представникам іноземної розвідки відомостей військового характеру".

"Вироки підтримані представниками Генеральної прокуратури ЛНР, сторона звинувачення з вироками згодна, підстав для апеляційного оскарження Генеральною прокуратурою не вбачається", - пояснив Козлов.

Прізвища "засуджених" в "відомстві" не називали. Але не складно здогадатися, що один із заручників, про якого йде мова - блогер Едуард Неделяєв.

 Поділитися