MENU

Подібні статті

Об автобиографической прозе Станислава Асеева (Васина)Українські та російські журналісти закликають звільнити Станіслава АсєєваСтаніслав Асєєв скаржиться на стан здоров’яЖурналіст Станіслав Асєєв (Васін) оголосив голодуванняБойовики шантажують Станіслава Асєєва«Репортери без кордонів» закликають негайно звільнити Станіслава АсєєваБойовики «ДНР» змусили Станіслава Асєєва зізнатися у «шпигунстві»#FreeAseev: Заява Виконавчої Ради Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубуСправу Асєєва включили до переліку 10 найтерміновіших випадків незаконних дій щодо журналістівУ «ДНР» Станіслава Асєєва засудили до 15 років ув’язненняСтаніслав Асєєв – цьогорічний лауреат премії «Вільна преса Східної Європи»Пыточная тюрьма «Изоляция» в ДонецкеСтаніслав Асєєв став лауреатом Шевченківської преміїЛауреаткою Національної правозахисної премії стала Людмила Гусейнова

«Репортери без кордонів» закликають визволити журналіста Станіслава Асєєва

29.12.2017
ХПГ-інформ

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» закликає донбаських сепаратистів звільнити журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують в окупованому Донецьку з червня 2017 року. Про це повідомив «Укрінформ», посилаючись на заяву  голови відділу Східної Європи і Середньої Азії цієї організації Йоганна Біра.

«Блогер Едуард Неделяєв, який уже більше року перебував під вартою з боку луганських сепаратистських сил, був випущений 27 грудня 2017 року в рамках обміну в’язнів з Києвом… Ми закликаємо сепаратистів також негайно випустити журналіста Станіслава Асєєва», – наголосив Й. Бір.

Згідно з повідомленнями, заарештованого в листопаді 2016 року в «ЛНР» Неделяєва засудженили до 14 років ув’язнення за «шпигунство» та «підбурювання до ненависті». Асєєва затримали за подібними звинуваченнями в «ДНР».

Станіслав Асєєв  зник 2 червня на контрольованій бойовиками території.

Свої публікації Асєєв підписував псевдонімом Васін і співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема проектом «Радіо Свобода» «Радио Донбасс.Реалии».


Репортери без кордонів (РБК, фр. Reporters sans frontières, RSF, англ. Reporters Without Borders, RWB) – міжнародна недержавна організація захисту прав людини, яка оберігає свободу слова у всьому світі. Організація проводить боротьбу з цензурою та виступає за звільнення журналістів, які перебувають в ув’язненні, пов’язаному з їх професійною діяльністю. Заснована в 1985 році в Парижі (З української Вікіпедії).

 Поділитися