MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

«Репортери без кордонів» закликають визволити журналіста Станіслава АсєєваОб автобиографической прозе Станислава Асеева (Васина)Станіслав Асєєв скаржиться на стан здоров’яЖурналіст Станіслав Асєєв (Васін) оголосив голодуванняБойовики шантажують Станіслава Асєєва«Репортери без кордонів» закликають негайно звільнити Станіслава АсєєваБойовики «ДНР» змусили Станіслава Асєєва зізнатися у «шпигунстві»#FreeAseev: Заява Виконавчої Ради Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубуСправу Асєєва включили до переліку 10 найтерміновіших випадків незаконних дій щодо журналістівУ «ДНР» Станіслава Асєєва засудили до 15 років ув’язненняСтаніслав Асєєв – цьогорічний лауреат премії «Вільна преса Східної Європи»Пыточная тюрьма «Изоляция» в ДонецкеСтаніслав Асєєв став лауреатом Шевченківської преміїЛауреаткою Національної правозахисної премії стала Людмила Гусейнова

Українські та російські журналісти закликають звільнити Станіслава Асєєва

23.02.2018   
ХПГ-інформ
Активісти журналістських організацій обох країн погодили публічну заяву під час зустрічі у Відні під егідою Представника ОБСЄ з питань свободи медіа.

Представники Національної спілки журналістів України (НСЖУ) та Союзу журналістів Росії (СЖР) висловлюють солідарність із українським журналістом Станіславом Асєєвим, якого з червня 2017-го року тримають в ув’язненні у Донецьку, та закликають звільнити колегу, – повідомляє служба інформації Національної спілки журналістів України.

«Ми стурбовані відсутністю доступу до Станіслава Асєєва та відсутністю інформації про стан здоров’я журналіста», – мовиться у публічній заяві активістів журналістських організацій України та Росії, яку вони погодили під час зустрічі у Відні під егідою Представника ОБСЄ з питань свободи медіа Арлема Дезіра.

Заяву солідарності із українським журналістом Асєєвим підписали голови НСЖУ Сергій Томіленко та СЖР Володимир Соловйов. Про підтримку позиції колег також оголосили керівники Європейської Федерації журналістів та австрійського відділення «Репортерів без кордонів».

Нагадаємо, Станіслав Асєєв зник 2 червня на контрольованій бойовиками території. Свої публікації Асєєв підписував псевдонімом Васін і співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема проектом «Радіо Свобода» «Радио Донбасс.Реалии».

 Поділитися