MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Суд у Криму скоротив термін Володимирові Балуху на два місяці

15.03.2018   
ХПГ-інформ
Підконтрольний Кремлю Верховний суд визнав, що не доведене придбання Балухом набоїв і вибухових речовин. Захист оскаржуватиме рішення.

14 березня підконтрольний московській владі Верховний суд Криму розглянув апеляційну скаргу захисту на вирок українському активісту Володимирові Балуху. Адвокат Балуха Ольга Дінзе повідомила в коментарі телеканалу ATR, що суд знизив термін позбавлення волі до 3-х років і 5-ти місяців в колонії-поселенні, – передає сайт «15 минут».

Суд визнав, що не доведене придбання Балухом набоїв і вибухових речовин. Захист має намір оскаржити рішення Верховного суду і планує домагатися умовно-дострокового звільнення Балуха.

Нагадаємо, 16 січня Роздольненський районний суд засудив Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

Як повідомлялося раніше, 4 серпня 2017 року Роздольненський районний суд Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії загального режиму. Суд також виписав активістові штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 2 жовтня 2017 року Верховний суд Криму скасував вирок та відправив справу на новий розгляд. 1 грудня 2017 року суд змінив запобіжний захід Балуху з тримання під вартою на домашній арешт.

Хатні труси у Володимира Балуха та його матері співробітники ФСБ РФ провели 8 грудня 2016 року. Напередодні затримання Балуху погрожували поліцією за те, що той повісив на стіні свого будинку табличку з назвою вулиці на честь Героїв Небесної Сотні. Раніше Балух за свою проукраїнську позицію неодноразово зазнавав переслідувань з боку влади окупованого Криму. Його будинок співробітники поліції перетрусили двічі. Після другого трусу Балуха звинуватили в образі співробітника поліції та засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

 Поділитися